Dzisiaj jest: 23.4.2024, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Ogłoszenie:

Kierownik apteki

W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:
KIEROWNIK APTEKI

Zakres obowiązków:
• Profesjonalna obsługa Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy,
• Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z Pacjentami,
• Dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment,
• Kontrola stanów magazynowych oraz terminów ważności produktów,
• Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję asortymentu.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe – Farmacja (ukończony półroczny staż) oraz Prawo wykonywania zawodu,
• Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept,
• Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych,
• Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków,
• Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym,
• Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy,
• Doświadczenie na stanowisku kierownika apteki będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Karta MultiSport, pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• Atrakcyjne warunki finansowe,
• Poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@hygieia.pl w tytule należy wpisać "Kierownik Chorzów".
Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Hygieia
ul. Wolności 40, 41-500 Chorzów, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)