Dzisiaj jest: 13.12.2019, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Ogłoszenie:

Magister farmacji

numer ogłoszenia: 26233 dodano: 2019.08.13 ważne do: 2019.10.12 wyświetleń: 91
Szczegóły ogłoszenia:
W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  •     Profesjonalna obsługa Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy
  •     Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z Pacjentami
  •     Dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment
  •     Kontrola stanów magazynowych oraz terminów ważności produktów
  •     Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję asortymentu

Wymagania:
  •     Wykształcenie wyższe kierunkowe – Farmacja ( ukończony półroczny staż ) oraz Prawo wykonywania zawodu
  •     Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept
  •     Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych
  •     Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków
  •     Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym
  •     Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy

Oferujemy:
  •     Stabilne warunki zatrudnienia
  •     Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  •     Atrakcyjne warunki finansowe
  •     Kartę MultiSport
  •     Grupowe ubezpieczenie
  •     Pakiet Opieki Medycznej
  •     Poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: rekrutacja@hygieia.pl z tytułem "Magister Kraków"

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Informacje dodatkowe:
Pełny etat
Umowa o pracę
Brak
Kontakt
Hygieia
Skawina, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt