Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Technik farmacji

W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko: TECHNIK FARMACJI
Miejsce pracy: RUDA ŚLĄSKA
Zakres obowiązków:
  • Profesjonalna obsługa Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy
  • Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z Pacjentami
  • Dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment
  • Kontrola terminów ważności produktów
  • Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję asortymentu
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe – Technik Farmacji
  • Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept
  • Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych
  • Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków
  • Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym
  • Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Kartę MultiSport
  • Pakiet opieki medycznej
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków
Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
rekrutacja@hygieia.pl
z tytułem: Technik Ruda Śląska.
Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Hygieia
Ruda Śląska, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)