Dzisiaj jest: 17.4.2024, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
Ogłoszenie:

Magister farmacji

W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Profesjonalna obsługa Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy
  • Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z Pacjentami
  • Dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment
  • Kontrola stanów magazynowych oraz terminów ważności produktów
  • Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję asortymentu

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Farmacja ( ukończony półroczny staż ) oraz Prawo wykonywania zawodu
  • Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept
  • Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych
  • Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków
  • Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym
  • Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Kartę MultiSport
  • Grupowe ubezpieczenie
  • Pakiet Opieki Medycznej
  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: rekrutacja@hygieia.pl z tytułem "Magister Kraków"

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Hygieia
Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)