Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow. 140 m2 usytuowany na działce 800 m2 położonej w Czechowie oddalonym od Gorzowa Wielkopolskiego o około 6 km.
Parter domu obejmuje: dwa pokoje, kuchnie z jadalnią, pomieszczenie gospodarcze, łazienkę, osobne wc oraz przeszklony ganek.
Piętro domu obejmuje: cztery pokoje z dwóch pokoi prowadzi wyjście na przestronne balkony, kuchnię, garderobę, 2 łazienki z wc. Na terenie działki posadzony jest garaż.
Dom po kapitalnym remoncie w 2012 roku, który objął wymianę drzwi wewnętrznych, instalacji: elektrycznej, gazowej oraz wodno – kanalizacyjnej, ściany szpachlowane i malowane, wylanie podłóg oraz ich ocieplenie i wyłożenie panelami oraz terakotą. Dach pokryty blachodachówką, ocieplony styropianem, okna PCV.
Rozmieszczenie pomieszczeń pozwala na stworzenie trzech odrębnych dwupokojowych mieszkań z osobną kuchnią i łazienką dla każdego z nich, taka opcja pozwala na wynajęcie nieruchomości przez trzy rodziny.
Spokojna okolica jest dużym atutem nieruchomości. Dom idealny dla dużej rodziny.
Istnieje możliwość dokupienia działki o pow. 700 m2.
Aby dodać komentarz, zaloguj się lub przejdź do formularza dodawania komentarza.
Dodawanie komentarza