Dzisiaj jest: 23.4.2024, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Ogłoszenie:

EKSPERT DS. PRODUKTÓW BANKOWYCH

Wiemy, co jest dla Ciebie ważne: pewna praca, elastyczny grafik i stałe wynagrodzenie. Dołącz do nas i znajdź harmonię pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.

W związku z rozwojem poszukujemy Specjalisty ds. Obsługi Klienta Bankowego.

Opis stanowiska:
• Prezentowanie aktualnych ofert produktów bankowych oraz umawianie spotkania z doradcą bankowym;
• Profesjonalna oraz przyjazna obsługa Klientów.

Wymagania:
• Swoboda wypowiedzi;
• Wysoka kultura osobista;
• Znajomość obsługi komputera;
• Zainteresowanie branżą bankową.

W zamian oferujemy:
• Wynagrodzenie do 17 zł/h brutto + system premiowania;
• Cykl profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy oraz wsparcie w trakcie pracy;
• Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie;
• Możliwość skorzystania z benefitów tj. Karta MultiSport.

Nie masz doświadczenia? Nauczymy Cię wszystkiego od podszewki! Czekamy na twoje CV!

Prosimy o załączenie w CV następujących klauzuli:
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pana/i dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Obowiązek Informacyjny:
Informuję, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania danych osobowych,
2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu:
- prowadzenia obecnej oraz przyszłych procedur naboru na podstawie wyrażonej zgody (art 6 ust. 1 lit. a RODO)
- w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art 6 ust. 1 lit. f RODO)
3. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom działającym na zlecenie Armatis-LC Polska Sp. z o.o. tj. dostawcy usług i rozwiązań teleinformatycznych, podmiotom świadczącym usługi rekrutacyjne, dostawcom serwisów rekrutacyjnych on-line lub ogłoszeniodawcom.
4. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia procesu naboru, nie dłużej jednak niż 6 miesięcy od daty rozpoczęcia danego naboru/ukazania się ogłoszenia. W przypadku gdy wyrażona została zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji - dane będą przetwarzane nie dłużej niż 1 rok. W zakresie, w jakim dane będą przetwarzane dla realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, mogą być one przez nas przechowywane dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, do momentu przedawnienia tych roszczeń.
5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne celem dokończenia procedury naboru.
6. W każdym momencie można wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
7. Posiada Pan/i prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, czy wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, przenoszenia danych, a także cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.
8. Informujemy, że ma Pan/i także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowym. W celu wykonania powyższych uprawnień należy skontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych poprzez e-mail: iod@armatis-lc.com
9. Pana/i dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
Pełny etat
Umowa zlecenie
Brak
2550
Kontakt
Izabela
Stalowa Wola, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)