Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Telemarketer | Umowa o pracę | Bez sprzedaży przez tel

Szczegóły ogłoszenia:
Telemarketer/Umowa o pracę/Bez sprzedaży przez telefon
Miejsce pracy: Luboń
Region: Wielkopolskie
W związku z otwarciem nowego, ładnego i przestronnego oddziału naszej Firmy w Luboniu zatrudnimy osoby do telefonicznego umawiania spotkań.

Idealna praca dla osób nieco starszych oraz studentów oraz wszystkich chętnych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•telefoniczne kontaktowanie się z potencjalnymi klientami celem umówienia na spotkania,
•udzielanie klientom wszelkich niezbędnych i rzetelnych informacji,
•rzetelna obsługa telefoniczna przyszłych i obecnych klientów firmy,
•informowanie klientów o produktach, usługach i promocjach,
•godne i profesjonalne reprezentowanie interesów firmy w czasie wykonywanych rozmów.

OFERUJEMY:

•super warunki do pracy
•wspaniała atmosferę w zżytym zespole
•umowę o pracę
•regularnie wypłacane wynagrodzenia
•premie od wyników
•szkolenia
•możliwość awansu w ramach organizacji

NASZE OCZEKIWANIA:

- Pozytywne nastawienie,

- Dobra dykcja i miły głos,

- Chęci do nauki i rozwoju,

- Komunikatywność oraz umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z ludźmi,

- Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

- Nastawienie na długofalową współpracę,

- Znajomość podstawowej obsługi komputera,

!!! Mile widziane doświadczenie w pracy w Call Center lub obsłudze Klienta (mile
widziane, ale niewymagane – wszystkiego nauczymy na miejscu!:))

Jeśli
posiadasz te cechy lubisz rozmawiać, chcesz spróbować czegoś nowego, a
może zdobyć bogate doświadczenie w kontaktach z klientami to odpowiedz
na Nasze ogłoszenie! :)

Zatrudniamy osoby w każdym wieku, mile widziani
uczniowie, studenci, renciści, emeryci - możliwość pracy w indywidualnym
grafiku.

Prosimy o przesłanie CV tylko osoby zdecydowane na podjęcie pracy!

Prosimy
o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu
rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr
101, poz. 923 ze zm."
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Hermes
Luboń, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)