Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Ogłoszenie:

Malarz- prace wykończeniowe – praca w Niemczech od zaraz !

Szczegóły ogłoszenia:
Stanowisko: malarz
Miejsce pracy: Niemcy ( Camburg, Neresheim, Ehekirchem)
Zakres obowiązków:
  • - szpachlowanie
  • - konstrukcje G-K
  • - malowanie ścian
  • - malowanie okien, drzwi, fasad
  • - malowanie ścian i elewacji
  • - inne prace wykończeniowe
Wymagania:
  • - doświadczenie w pracy jako malarz
  • - punktualność, samodzielność, sumienność
  • - minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • - prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane
Oferujemy:
  • - darmowe zakwaterowanie
  • - ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
  • - możliwość pracy w godzinach nadliczbowych +25%
  • - stałą pracę  na warunkach  niemieckich
  • - możliwość pobierania zaliczek
  • - świadczenia socjalne
Skontaktuj się z nami  !
Zadzwoń +48 570 670 866
Kamila: + 48 570901 414
Dominika: + 48 570 901 033
Izabela: + 48 570 901 913
Klaver Sp. z o. o – posiadamy certyfikat o numerze 18450
Częstochowa ul. Gminna 131

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver Sp.z.o.o
ul. Gminna 131, 00 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)