Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Praca w Niemczech dla HYDRAULIKA!!

Szczegóły ogłoszenia:
Jesteś hydraulikiem?? Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera)
  • zapewnione zakwaterowanie
  • cotygodniowe zaliczki
Zakres obowiązków:
  • praca przy montażu instalacji sanitarnych
  • instalacja oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania) i wodno-kanalizacyjnych w budynkach
  • biały montaż

Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie
  • znajomość języka niemieckiego(mile widziane)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magda tel: +48 577 901 944 zadzwoń napisz sms o treści ,,hydraulik” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Klaver
cały kraj / Internet