Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Elektryk- Praca w Niemczech super wynagrodzenie!

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko Elektryk

Oferujemy:
  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • 24 dni urlopu
  • zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach nie dalej niż 20km od miejsca pracy
  • koszty ubezpieczenia oraz zakwaterowania pokrywane przez pracodawcę

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • kwalifikacje w zawodzie elektryka
  • doświadczenie zawodowe jako elektryk(minimum kilkuletnie)
  • ukończona szkoła w zawodzie elektryka
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Zakres obowiązków:
  • wszelkie prace związane z zawodem elektryka
  • elektryka budowlana

  • Jesteś zainteresowany?
    Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń lub napisz sms o treści ,,elektryk” – oddzwonię!
Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Pełny etat
Umowa o pracę
Brak
0
Kontakt
Magda
00 Niemcy, cały kraj / Internet