Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Stolarz- wysokie wynagrodzenie, praca w Niemczech!!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Wymagania:
kwalifikacje w zawodzie stolarz (lub kilkuletnie doświadczenie),
- prawo jazdy obowiązkowe
- znajomość języka niemieckiego min. A1
- dyspozycyjność i zaangażowanie

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace związane z zawodem stolarza

Dodatkowe informacje:
- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
- możliwość pracy  na stałe,
- 24 dni urlopu,
- zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach
- praca w Schlüsselfeld

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!
Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,stolarz” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Pełny etat
Umowa o pracę
Brak
0
Kontakt
Magda
00 Kazimierz Dolny, cały kraj / Internet