Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Ogłoszenie:

Malarz / tapeciarz Niemcy € 10,00- 13,00/h od zaraz

Szczegóły ogłoszenia:
OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA DO PRACY NA STANOWISKU:
Malarz / tapeciarz
Miejsce pracy: Niemcy - różne lokalizacje
Zapytaj rekrutera podczas pierwszej rozmowy!
Obowiązki:
  • Odświeżanie mieszkań / zakładów,
  • Umiejętności i kompetencje zawodowe,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Motywacja do pracy,
  • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac
Wymagania :
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
  • gotowość do szybkiego wyjazdu,
  • doświadczenie zawodowe w branży budowlanej ( około 2 lat ),
  • prawo jazdy kat B. + auto – warunek konieczny
Oferujemy:
  • zatrudnienie w zaufanej firmie niemieckiej,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie+ diety,
  • zapewnienie zakwaterowania w dogodnej lokalizacji,
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę,
  •  możliwość wypłacania zaliczek,
  • respektowane prawo do urlopu ,
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
"Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie w CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych jest Max Power EU z siedzibą w Bielanach Wrocławski ul. Wrocławska 7 55-040 Kobierzyce. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, w celu przesyłania informacji marketingowych oraz handlowych. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz w Klauzuli informacyjnej RODO. Jeśli chcesz, abyśmy umieścili Twoje CV w naszej bazie wyraź zgodę na przetwarzanie przez Max Power EU Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Max Power EU.
Pełny etat
Umowa o pracę
Orzeczenie o niepełnosprawności
Kontakt
MaxPowerEU
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)