Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Ogłoszenie:

Spawacz / Ślusarz Niemcy € 13,50- 17,00/h od zaraz

Szczegóły ogłoszenia:
OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA DO PRACY NA STANOWISKU:
Spawacz / ślusarz/ monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Niemcy - ( posiadamy oferty pracy w różnych lokalizacjach Niemiec )
Zapytaj rekrutera podczas pierwszej rozmowy !
Obowiązki:
  • spawanie metodami: TIG, Mag/Mig, Elektroda
  • przygotowanie materiału pod spawanie
Wymagania :
  •  znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
  • aktualne certyfikaty spawalnicze,
  • gotowość do szybkiego wyjazdu,
  • doświadczenie w branży spawalniczej (około 2 lat),
  • prawo jazdy kat B. + auto – warunek konieczny
Oferujemy:
  • zatrudnienie w zaufanej firmie niemieckiej,
  •  możliwość długofalowej współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie+ diety,
  • zapewnienie zakwaterowania w dogodnej lokalizacji,
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę,
  • możliwość wypłacania zaliczek,
  •  respektowane prawo do urlopu ,
  •  pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
"Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie w CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych jest Max Power EU z siedzibą w Bielanach Wrocławski ul. Wrocławska 7 55-040 Kobierzyce. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, w celu przesyłania informacji marketingowych oraz handlowych. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz w Klauzuli informacyjnej RODO. Jeśli chcesz, abyśmy umieścili Twoje CV w naszej bazie wyraź zgodę na przetwarzanie przez Max Power EU Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Max Power EU.
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
MaxPowerEU
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)