Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Stolarz/ meblowy / budowlany - praca w Niemczech OD ZARAZ !!

Szczegóły ogłoszenia:
OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA DO PRACY NA STANOWISKU:
Stolarz/ meblowy / budowlany
Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy / Obowiązki:

  • produkcja i montaż mebli,
  • montaż wykończeniowy elementów drewnianych,
  • obsługa maszyn stolarskich

Wymagania :

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryk, elektrotechnik- warunek konieczny ,
  • gotowość do szybkiego wyjazdu,
  • doświadczenie zawodowe,
  • świadectwo ukończenia szkoły oraz certyfikaty / wieloletnie doświadczenie,
  • prawo jazdy kat B. + auto – warunek konieczny
Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + diety,
  • zapewnienie zakwaterowania w dogodnej lokalizacji,
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę,
  • możliwość wypłacania zaliczek,
  • respektowane prawo do urlopu ,
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Aplikując załącz zgodę na przetwarzanie danych CV
Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie w CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych jest Max Power EU z siedzibą w Bielanach Wrocławski ul. Wrocławska 7 55-040 Kobierzyce. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, w celu przesyłania informacji marketingowych oraz handlowych. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz w Klauzuli informacyjnej RODO. Jeśli chcesz, abyśmy umieścili Twoje CV w naszej bazie wyraź zgodę na przetwarzanie przez Max Power EU  Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Max Power EU.   http://max-power.com.pl/RODO/Zgoda_CV_link.pdf

Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Max Power EU Sp. Z o.o.
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)