Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Ogłoszenie:

Cieśla szalunkowy-Praca we Francji

Szczegóły ogłoszenia:
Grupa AKCJA JOB
ALBEDO HR Sp. z o.o - Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443
dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejsce pracy: Francja

Zadania:
• montaż/demontaż szalunków (szalunki metalowe w systemie SATECO) w tym szalunków zaokrąglonych
• murowanie ścian z pustaków

Wymagania:
•             doświadczenie w pracy na budowach we Francji (szalunki „coffrage-banchage”)
•             znajomość systemów szalunkowych SATECO w tym szalunków zaokrąglonych
•             dobra znajomość rysunku technicznego
•             samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
•             legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
•             zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
•             gwarancję zakwaterowania
•             zwrot kosztów przejazdu Francja-Polska, Polska-Francja (mile widziani kandydaci z własnym autem)
•             pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
•             zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu.
•             ubrania robocze
•             możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Albedo HR Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Pełny etat
Umowa o pracę
Kontakt
Agnieszka
ul. Osmeckiego 4e, 35-506 Rzeszów, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)