Dzisiaj jest: 25.9.2023, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
Ogłoszenie:

Mix Group - budowa i obsługa nieruchomości biurowych Kraków

numer ogłoszenia: 54476 dodano: 2023.09.18 ważne do: 2023.10.18 wyświetleń: 34
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
MIX GROUP to grupa firm, które oferują usługi na rynku nieruchomości. Posiada długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Promuje swoje usługi uwzględniając indywidualne potrzeby Klienta i budując inwestycje o ciekawej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie wykorzystane rozwiązania dają możliwość na nieskomplikowaną aranżację i dostosowanie do specyficznych, często specjalistycznych wymogów. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych wykorzystywane są nowoczesne techniki i utrzymane najwyższe normy w zakresie ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość oferowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B usytuowane w atrakcyjnych miejscach Krakowa proponując swoim Klientom wszechstronną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper proponuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim Klientom. Uczestnicząc w projekcie „Pasieka Kraków” umieszcza pasieki na dachach swoich biurowców. rutynowy zespół ludzi realizując swoją pracę służy w razie potrzeby profesjonalną pomocą na najwyższym poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest również partnerem PLAY oraz T-Mobile mając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce.
Kontakt
Mix Group
ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.