Pomlewo Ostróżki piękna działka budowlana

216 000 PLN

Zdjęcia:

Województwo: śląskie
Osoba: Karolina Klugmann
Miejscowość: OSTRÓŻKI
E-mail: k.klugmann@horyzont-n.pl
Telefon: 519 785 000
   
dodano: 2025.02.12
ważne do: 2025.03.14

Informacje dodatkowe:

PROSTOKĄT
36.0000
28.0000
1029.0000
50004.0000
54259.2000
EN. ELEKTR., KANAL.SANIT.
11587
NIE
ASFALTOWA
WŁASNOŚĆ
Tereny usług, Tereny zabudowy mieszkaniowej
OTWARTA
74089.0000

Szczegóły ogłoszenia:

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1029m2 położonej w miejscowości Ostróżki (Pręgowo Górne), 5 km od Kolbud, objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej, bez ustalania proporcji pomiędzy funkcjami.

OPIS: Działka o powierzchni 1029m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu. Teren dobrze nasłoneczniony. Działka płaska.

MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO: powierzchnia zabudowy 25%, wysokość zabudowy 9m, dach dwuspadowy - 40-45 stopni, powierzchnia biologicznie czynna min 50% - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej, bez ustalania proporcji pomiędzy funkcjami. Możliwa zatem zabudowa tylko mieszkaniowa albo tylko usługowa.

DOJAZD: Działka znajduje się przy drodze asfaltowej. Wjazd na działkę - z drogi asfaltowej w drogę szutrową, następnie bezpośrednio na działkę.

MEDIA: W drodze przy działce kanalizacja, prąd i gaz. Na działce została wybita studnia głębinowa i zamontowano przyłącze.

OKOLICA: Ostróżki to piękna, mała i spokojna wieś która powoli acz sukcesywnie się rozrasta. W Ostróżkach znajduje się wiejska świetlica. W sąsiedztwie działki nadleśnictwo Kolbudy. Teren znajduje się w strefie ochronnej pośredniej komunalnego ujęcia wód podziemnych „Pręgowo”. Najbliższy sklep w Buszkowych znajduje się 2km od działki. Do szkoły podstawowej w Pręgowie 2,6km. Sklep Lewiatan 2,5km. Do Centrum Kolbud a zarazem takich sklepów jak Netto, Pepco, Rossmann zaledwie 5km. Idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących naturę. W pobliżu działki znajduje się kompleks lasów rezerwatu Jaru Radunia. 6km do Przystani - Kąpieliska Gminnego Kolbudy.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.




Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)